Uitslagen 2017


Zoals in het reglement is opgenomen is de rekensystematiek van de FIPS-M gehanteerd, dus zoals ook van toepassing is op het WK korpsen voor wat betreft het aantal meetellende wedstrijden. Voor het eindklassement tellen daarom alle wedstrijden mee, er zijn géén schrappers.
De uitslag van een wedstrijd wordt uiterlijk de volgende dag 20.00 uur gepubliceerd. De uitslag wordt definitief uiterlijk 1 week na de wedstrijd.

Uitslag Dag 1 (18 maart)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    14.    Team Vercelli / De Watergeus    5    31    4    3    125    43
   2.    3.    Spro Zeevisteam    10    78    13    29    57    109
   3.    24.    Nipro Team    20    2    27    94    67    116
   4.    27.    Team Ahoy - Yuki    45    17    56    127    1    119
   5.    1.    Team P-Line Nederland    50    41    23    44    87    158
   6.    16.    Korps 1 HSV De Zeebaars    100    26    71    9    82    188
   7.    22.    Hengelsport Jurgers    30    11    136    19    145    196
   8.    25.    Zeevisteam Overrijn    15    108    116    49    43    215
   9.    29.    Zeevisteam Hengelsport Rik    95    6    112    146    12    225
   10.    21.    HSV Westkapelle 2    90    21    86    119    28    225
   11.    34.    DAM bd store ZeeVisTeam    40    143    120    59    7    226
   12.    28.    De Slufter 1    161    36    96    79    16    227
   13.    12.    Hengelhuis Maassluis    70    83    42    39    121    234
   14.    31.    Zeenaald 2    115    51    61    104    22    238
   15.    4.    Grauvell    161    58    18    34    137    247
   16.    23.    MAVER / Wout van Leeuwen Team    161    88    102    24    33    247
   17.    7.    Zeevisteam Westland    55    113    32    134    62    262
   18.    13.    Kees Hamelink    35    161    48    54    141    278
   19.    32.    M. Brouwers Zeevisteam    75    118    52    114    53    294
   20.    10.    HSV Westkapelle 1    80    46    106    69    150    301
   21.    5.    De Slufter 2    65    93    37    161    117    312
   22.    26.    Seagull    161    73    140    64    47    324
   23.    18.    WSV Reimerswaal / van der Poel    105    63    128    84    77    329
   24.    2.    Team Robby Fish / Happy Hookers    25    135    91    123    92    331
   25.    15.    Team Nightwish    60    139    144    14    133    346
   26.    20.    Zeevisteam De Snoek    110    161    8    161    111    390
   27.    30.    Zeeaasbestellen.nl/JnA Steigers    161    122    132    99    38    391
   28.    9.    Rancar / HSV Groot Rotterdam    161    98    76    161    72    407
   29.    33.    Hengelsport Rotterdam    85    103    151    74    170    413
   30.    8.    Team Schouwen    161    126    81    130    97    434
   31.    11.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    161    68    124    142    101    435
   32.    6.    Eagle Zeevisteam    161    149    66    109    129    453
   33.    19.    Team Ultracast    161    147    148    89    107    491
   34.    17.    Ahoy Yuki Ladies Team    161    131    153    138    152    574


Uitslag Dag 2 (15 april)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    34.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    23    38    17    1    130    79
   2.    16.    Korps 1 HSV De Zeebaars    57    22    6    15    140    100
   3.    20.    Zeevisteam Westland    61    9    21    154    14    105
   4.    12.    HSV Westkapelle 1    32    77    46    35    24    137
   5.    1.    Zeenaald 2    168    33    67    40    8    148
   6.    11.    Spro Zeevisteam    7    68    11    70    69    155
   7.    14.    Grauvell    81    13    51    50    49    163
   8.    13.    Zeeaasbestellen.nl/JnA Steigers    146    2    72    65    34    173
   9.    23.    Kees Hamelink    126    53    56    25    39    173
   10.    22.    Team P-Line Nederland    4    83    161    59    29    175
   11.    26.    Team Vercelli / De Watergeus    12    118    78    80    5    175
   12.    29.    Hengelsport Jurgers    121    26    36    115    19    196
   13.    33.    Nipro Team    28    43    102    75    54    210
   14.    32.    MAVER / Wout van Leeuwen Team    18    98    122    20    79    215
   15.    18.    Team Ultracast    141    48    82    54    44    228
   16.    6.    Team Nightwish    41    92    3    144    114    250
   17.    31.    Rancar / HSV Groot Rotterdam    96    88    148    30    60    274
   18.    25.    Eagle Zeevisteam    47    152    62    134    55    298
   19.    4.    Zeevisteam De Snoek    37    147    42    165    74    300
   20.    21.    WSV Reimerswaal / van der Poel    136    16    87    110    100    313
   21.    24.    Zeevisteam Hengelsport Rik    66    127    31    124    125    346
   22.    28.    DAM bd store ZeeVisTeam    116    63    107    129    90    376
   23.    5.    Team Schouwen    71    157    133    95    85    384
   24.    3.    M. Brouwers Zeevisteam    76    103    113    120    104    396
   25.    7.    De Slufter 2    162    170    27    99    109    397
   26.    19.    Ahoy Yuki Ladies Team    158    108    97    45    167    408
   27.    10.    De Slufter 1    52    132    93    160    145    422
   28.    15.    HSV Westkapelle 2    111    58    137    139    119    425
   29.    9.    Hengelsport Rotterdam    131    138    156    10    150    429
   30.    2.    Zeevisteam Overrijn    86    112    166    89    159    446
   31.    17.    Team Ahoy - Yuki    91    123    128    105    135    447
   32.    27.    Seagull    153    163    143    84    94    474
   33.    30.    Team Robby Fish / Happy Hookers    106    73    151    169    164    494
   34.    8.    Hengelhuis Maassluis    101    142    117    149    155    509


Uitslag Dag 3 (23 september)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    26.    Korps 1 HSV De Zeebaars    61    27    2    10    82    100
   2.    2.    Spro Zeevisteam    11    72    23    63    4    101
   3.    12.    Zeenaald 2    71    8    13    15    126    107
   4.    15.    Nipro Team    6    3    99    134    20    128
   5.    29.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    56    17    65    109    12    150
   6.    21.    Team Ahoy - Yuki    96    14    33    141    9    152
   7.    7.    MAVER / Wout van Leeuwen Team    26    115    60    5    73    164
   8.    25.    Team Nightwish    21    32    127    58    64    175
   9.    16.    Grauvell    1    48    84    47    135    180
   10.    9.    M. Brouwers Zeevisteam    16    133    88    29    50    183
   11.    20.    HSV Westkapelle 2    106    67    38    43    45    193
   12.    24.    HSV Westkapelle 1    36    78    7    85    97    206
   13.    6.    Zeeaasbestellen.nl/JnA Steigers    117    95    55    19    40    209
   14.    17.    WSV Reimerswaal / van der Poel    46    140    75    25    69    215
   15.    33.    Zeevisteam Overrijn    51    62    119    34    112    259
   16.    3.    De Slufter 2    143    37    103    68    59    266
   17.    32.    Rancar / HSV Groot Rotterdam    154    52    131    79    30    292
   18.    4.    DAM bd store ZeeVisTeam    66    22    162    53    152    293
   19.    14.    Team P-Line Nederland    76    129    107    91    24    298
   20.    23.    Kees Hamelink    31    124    114    145    35    304
   21.    11.    Seagull    92    162    18    148    54    312
   22.    31.    Hengelhuis Maassluis    86    83    138    39    108    316
   23.    5.    Team Vercelli / De Watergeus    41    104    28    162    147    320
   24.    19.    Zeevisteam De Snoek    132    162    42    74    97    345
   25.    13.    Team Schouwen    128    88    49    94    162    359
   26.    10.    Hengelsport Jurgers    81    162    88    105    93    367
   27.    18.    Ahoy Yuki Ladies Team    102    100    80    120    122    402
   28.    34.    Team Robby Fish / Happy Hookers    146    57    142    130    77    406
   29.    28.    Zeevisteam Westland    121    110    70    125    135    426
   30.    22.    De Slufter 1    162    44    155    113    135    446
   31.    1.    Zeevisteam Hengelsport Rik    139    162    123    162    87    511
   32.    30.    Team Ultracast    150    144    162    101    118    513
   33.    8.    Eagle Zeevisteam    111    115    146    162    162    534
   34.    27.    Hengelsport Rotterdam    170    170    150    148    162    630


Uitslag Dag 4 (21 oktober)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    29.    Zeenaald 2    14    5    25    111    4    48
   2.    32.    HSV Westkapelle 1    2    28    54    151    42    126
   3.    21.    Spro Zeevisteam    50    24    3    56    68    133
   4.    9.    Team Ultracast    155    10    89    31    17    147
   5.    10.    Nipro Team    105    19    127    26    9    159
   6.    33.    Rancar / HSV Groot Rotterdam    23    72    35    166    32    162
   7.    7.    Team Ahoy - Yuki    90    143    64    21    13    188
   8.    5.    Team P-Line Nederland    130    53    79    46    22    200
   9.    28.    Team Vercelli / De Watergeus    40    38    94    124    47    219
   10.    14.    Seagull    75    98    30    36    137    239
   11.    20.    Korps 1 HSV De Zeebaars    33    126    39    41    149    239
   12.    25.    DAM bd store ZeeVisTeam    55    58    43    129    87    243
   13.    31.    Grauvell    29    49    69    139    107    254
   14.    26.    WSV Reimerswaal / van der Poel    145    62    12    91    92    257
   15.    15.    Kees Hamelink    115    88    59    8    156    270
   16.    22.    HSV Westkapelle 2    85    117    48    61    83    277
   17.    34.    M. Brouwers Zeevisteam    18    15    153    148    102    283
   18.    18.    Hengelsport Rotterdam    60    170    109    51    63    283
   19.    3.    Team Nightwish    80    77    113    16    116    286
   20.    19.    Ahoy Yuki Ladies Team    6    108    119    66    152    299
   21.    4.    Zeevisteam Hengelsport Rik    135    93    84    76    52    305
   22.    12.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    65    154    20    101    121    307
   23.    2.    Team Schouwen    170    44    131    106    37    318
   24.    23.    Eagle Zeevisteam    45    34    162    96    144    319
   25.    13.    Zeeaasbestellen.nl/JnA Steigers    150    104    146    1    78    329
   26.    30.    Zeevisteam Westland    140    67    99    142    57    363
   27.    8.    Team Robby Fish / Happy Hookers    100    114    74    81    133    369
   28.    1.    Hengelhuis Maassluis    164    138    157    11    73    379
   29.    16.    MAVER / Wout van Leeuwen Team    120    82    168    165    27    394
   30.    27.    Zeevisteam Overrijn    110    163    7    134    161    412
   31.    17.    De Slufter 2    125    122    103    71    168    421
   32.    6.    De Slufter 1    95    132    123    158    97    447
   33.    24.    Zeevisteam De Snoek    70    147    136    118    128    452
   34.    11.    Hengelsport Jurgers    160    159    141    86    112    498


Uitslag Dag 5 (9 december)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    11.    HSV Westkapelle 1    12    1    2    29    60    44
   2.    2.    Team Ahoy - Yuki    32    31    7    4    55    74
   3.    33.    HSV Westkapelle 2    8    36    13    139    19    76
   4.    25.    Spro Zeevisteam    77    11    28    59    10    108
   5.    1.    Grauvell    42    6    18    49    45    111
   6.    12.    Team Nightwish    47    41    68    24    14    126
   7.    31.    Team Vercelli / De Watergeus    107    66    48    9    5    128
   8.    27.    Team P-Line Nederland    102    16    38    64    40    158
   9.    19.    Korps 1 HSV De Zeebaars    22    21    98    89    35    167
   10.    6.    Zeevisteam Hengelsport Rik    72    51    83    20    25    168
   11.    18.    Zeenaald 2    37    96    43    74    30    184
   12.    10.    Nipro Team    27    26    103    84    65    202
   13.    3.    WSV Reimerswaal / van der Poel    3    46    133    44    155    226
   14.    7.    Rancar / HSV Groot Rotterdam    52    61    143    15    100    228
   15.    28.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    92    91    23    34    164    240
   16.    23.    Zeeaasbestellen.nl/JnA Steigers    17    126    118    39    75    294
   17.    29.    Kees Hamelink    62    71    63    104    140    300
   18.    30.    Team Ultracast    121    116    53    94    50    313
   19.    15.    DAM bd store ZeeVisTeam    97    56    108    79    145    340
   20.    17.    Hengelsport Jurgers    87    142    58    114    125    384
   21.    32.    Zeevisteam Westland    117    81    93    124    95    386
   22.    8.    Zeevisteam De Snoek    82    147    78    149    90    397
   23.    16.    Team Schouwen    127    162    73    119    80    399
   24.    20.    MAVER / Wout van Leeuwen Team    161    86    88    69    167    404
   25.    4.    Hengelsport Rotterdam    112    170    33    167    105    417
   26.    22.    Seagull    132    101    138    109    75    417
   27.    13.    M. Brouwers Zeevisteam    57    131    128    129    160    445
   28.    24.    De Slufter 2    141    122    152    54    135    452
   29.    14.    Hengelhuis Maassluis    151    76    148    167    85    460
   30.    5.    Team Robby Fish / Happy Hookers    156    136    123    134    702    463
   31.    26.    De Slufter 1    137    106    163    99    130    472
   32.    34.    Eagle Zeevisteam    67    158    165    144    150    519
   33.    21.    Zeevisteam Overrijn    146    111    157    159    110    524
   34.    9.    Ahoy Yuki Ladies Team    170    153    113    154    115    535


Eindstand

Plaats Team Dag 1 Dag 2 Dag 3 Dag 4 Dag 5 Totaal
   1. Spro Zeevisteam    2    6    2    3    4    17
   2 Korps 1 HSV de Zeebaars    6    2    1    11    9    29
   3. Zeenaald 2    14    5    3    1    11    34
   4. Nipro Team    3    13    4    5    12    37
   5. HSV Westkapelle 1    20    4    12    2    1    39
   6. Grauvell    15    7    9    13    5    49
   7. Team Ahoy - Yuki    4    31    6    7    2    50
   8. Team P-Line Nederland    5    10    19    8    8    50
   9. Team Vercelli / De Watergeus    1    11    23    9    7    51
   10. HSV Westkapelle 2    10    28    11    16    3    68
   11. Zeevisteam de Hoop De Zeebaars korps 2    31    1    5    22    15    74
   12. Team Nightwish    25    16    8    19    6    74
   13. Kees Hamelink    18    9    20    15    17    79
   14. Rancar / HSV Groot Rotterdam    28    17    17    6    14    82
   15. DAM bd store ZeeVisTeam    11    22    18    12    19    82
   16. WSV Reimerswaal / van der Poel    23    20    14    14    13    84
   17. Zeeaasbestellen.nl/JnA Steigers    27    8    13    25    16    89
   18. MAVER / Wout van Leeuwen Team    16    14    7    29    24    90
   19. Zeevisteam Hengelsport Rik    9    21    31    21    10    92
   20. Zeevisteam Westland    17    3    29    26    21    96
   21. M. Brouwers Zeevisteam    19    24    10    17    27    97
   22. Hengelsport Jurgers    7    12    26    34    20    99
   23. Team Ultracast    33    15    32    4    18    102
   24. Seagull    22    32    21    10    26    111
   25. Zeevisteam Overrijn    8    30    15    30    33    116
   26. De Slufter 2    21    25    16    31    28    121
   27. Zeevisteam De Snoek    26    19    24    33    22    124
   28 Team Schouwen    30    23    25    23    23    124
   29 Hengelhuis Maassluis    13    34    22    28    29    126
   30. De Slufter 1    12    27    30    32    31    132
   31. Hengelsport Rotterdam    29    29    34    18    25    135
   32. Eagle Zeevisteam    32    18    33    24    32    139
   33. Ahoy Yuki Ladies Team    34    26    27    20    34    141
   34. Team Robby Fish / Happy Hookers    24    33    28    27    30    142


Grootste rondvis Rob Punselie 50 cm

Grootste platvis Ron van Dorst 43 cm

Hoogste aantal vissen Remco Geuze
Johan Rombouts
Cees Westdorp
93
92
88

Individuele klassering (met 1x aftrek) Corne Danen
Johan Rombouts
Martijn Westdorp
43 pt.
85 pt.
87 pt.

(Op de 4e plaats eindigden Remco Geuze, Jan Hennekam en Jan Stam, alledrie van het SPRO Zeevisteam, ex equo met Klaas Winter met 91 punten)


Voor de uitslagen van 2011, klik op:   UITSLAGEN 2011

Voor de uitslagen van 2012, klik op:   UITSLAGEN 2012

Voor de uitslagen van 2013, klik op:   UITSLAGEN 2013

Voor de uitslagen van 2014, klik op:   UITSLAGEN 2014

Voor de uitslagen van 2015, klik op:   UITSLAGEN 2015

Voor de uitslagen van 2016, klik op:   UITSLAGEN 2016