Uitslagen 2014


Zoals in het reglement is opgenomen is de rekensystematiek van de FIPS-M gehanteerd, dus zoals ook van toepassing is op het WK korpsen voor wat betreft het aantal meetellende wedstrijden. Voor het eindklassement tellen daarom alle wedstrijden mee, er zijn gťťn schrappers.


Uitslag Dag 1 (15 maart)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    26.    HSV Westkapelle 1    70    60    14    1    7    82
   2.    7.    Bijl Zeeaas Zeevisteam    43    13    24    47    28    108
   3.    2.    Ahoy Hengelsport Team 1    5    41    4    112    112    162
   4.    17.    Vrienden Team 7    73    112    40    21    32    166
   5.    20.    ZVT De Kannebuis    39    8    112    12    112    171
   6.    5.    Team Cordes Travel    57    112    50    78    2    187
   7.    13.    Slufter 1    9    70    112    6    112    197
   8.    9.    Grauvell    29    23    112    36    112    200
   9.    8.    Team Zuiderduin - Shimano    112    27    55    112    22    216
   10.    1.    Eagle Zeevisteam    25    64    112    112    17    218
   11.    22.    Zeevisteam Het Piertje Colijnsplaat    19    112    112    62    37    230
   12.    15.    Zeevisteam Hengelsport Rik    112    112    34    51    48    245
   13.    4.    Ahoy Hengelsport Team 2    15    54    112    67    112    248
   14.    18.    Zeevisteam Zuid-West    73    73    66    56    57    252
   15.    21.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    33    112    30    78    112    253
   16.    24.    Spro Zeevisteam    112    18    61    72    112    263
   17.    14.    Zeevisteam Brabant    112    112    112    16    37    277
   18.    29.    M. Brouwers Zeevisteam    52    3    112    112    112    279
   19.    28.    Happy H**kers    112    34    112    26    112    284
   21.    19.    De Outcasts    57    44    112    76    112    289
   21.    11.    HSV De Zeebaars - Scherpenisse    112    112    10    69    112    303
   22.    3.    Team Robby Fish    112    112    112    31    53    308
   23.    27.    Zeenaald 2    112    64    112    76    63    315
   24.    6.    Zeevis Team Zeevissport    48    112    46    112    112    318
   25.    25.    Zeevisteam Westland    112    112    112    112    11    347
   26.    23.    Team bestelzeeaas.nl    112    44    112    80    112    348
   27.    10.    Team Schouwen    112    112    20    112    112    356
   28.    16.    Team Hengelhuis Huijgens    112    112    112    42    112    378
   29.    12.    Rancar / HSV Groot Rotterdam    68    112    112    112    112    404


Uitslag Dag 2 (31 mei)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    16.    HSV Westkapelle 1    5    4    37    42    115    88
   2.    3.    Vrienden Team 7    40    9    125    3    79    131
   3.    29.    HSV De Zeebaars - Scherpenisse    55    23    11    52    121    141
   4.    10.    M. Brouwers Zeevisteam    65    145    26    12    44    147
   5.    4.    Zeevisteam Hengelsport Rik    35    82    46    94    8    171
   6.    14.    Bijl Zeeaas Zeevisteam    134    38    7    31    106    182
   7.    1.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    134    53    56    21    64    194
   8.    7.    Team Hengelhuis Huijgens    30    77    145    6    83    196
   9.    11.    Zeevisteam Westland    20    58    101    119    29    208
   10.    5.    Rancar / HSV Groot Rotterdam    15    107    61    27    110    210
   11.    23.    Team Zuiderduin - Shimano    85    62    41    104    34    222
   12.    8.    Eagle Zeevisteam    134    111    51    47    14    223
   13.    2.    Zeenaald 2    50    43    122    36    99    228
   14.    13.    Slufter 1    100    13    72    73    74    232
   15.    27.    ZVT De Kannebuis    25    67    91    134    59    242
   16.    22.    Ahoy Hengelsport Team 2    60    48    113    134    24    245
   17.    25.    Zeevisteam Zuid-West    75    92    22    57    103    246
   18.    21.    Spro Zeevisteam    45    118    32    78    93    248
   19.    28.    Zeevisteam Brabant    96    114    2    89    69    256
   20.    17.    Grauvell    80    98    16    68    126    262
   21.    6.    Ahoy Hengelsport Team 1    145    102    97    17    49    265
   22.    26.    Happy H**kers    90    134    66    119    1    276
   23.    9.    Zeevisteam Het Piertje Colijnsplaat    10    87    76    108    123    281
   24.    18.    Team Schouwen    70    71    117    112    54    307
   25.    15.    Team Robby Fish    134    123    105    63    39    330
   26.    20.    Zeevis Team Zeevissport    134    18    134    94    88    334
   27.    24.    Team Cordes Travel    134    33    86    84    134    337
   28.    19.    Team bestelzeeaas.nl    134    126    109    116    19    370
   29.    12.    De Outcasts    145    28    81    145    145    399


Uitslag Dag 3 (6 september)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    18.    HSV Westkapelle 1    26    10    4    8    13    35
   2.    5.    Bijl Zeeaas Zeevisteam    22    15    104    16    71    124
   3.    25.    Vrienden Team 7    52    30    39    102    18    139
   4.    8.    Spro Zeevisteam    11    85    69    77    6    163
   5.    11.    M. Brouwers Zeevisteam    17    35    14    97    112    163
   6.    4.    HSV De Zeebaars - Scherpenisse    36    40    122    46    48    170
   7.    2.    Zeenaald 2    2    65    130    61    43    171
   8.    19.    Zeevisteam Westland    114    110    9    3    53    175
   9.    14.    Zeevisteam Hengelsport Rik    31    45    64    42    107    182
   10.    26.    Grauvell    103    75    24    32    62    193
   11.    9.    Team Zuiderduin - Shimano    130    20    83    93    1    197
   12.    23.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    98    60    34    12    125    204
   13.    24.    Ahoy Hengelsport Team 1    145    5    49    72    101    227
   14.    3.    Eagle Zeevisteam    7    25    99    106    96    227
   15.    1.    Happy H**kers    41    115    44    56    86    227
   16.    20.    Slufter 1    84    55    54    37    117    230
   17.    21.    Zeevisteam Brabant    88    95    29    21    121    233
   18.    28.    Zeevisteam Het Piertje Colijnsplaat    73    130    118    27    28    246
   19.    7.    Ahoy Hengelsport Team 2    47    145    113    51    38    249
   20.    15.    Team Cordes Travel    68    105    19    116    76    268
   21.    13.    Team Robby Fish    119    70    90    66    57    283
   22.    16.    Team bestelzeeaas.nl    94    130    59    111    23    287
   23.    6.    Zeevis Team Zeevissport    58    100    108    87    67    312
   24.    10.    ZVT De Kannebuis    78    80    130    124    33    315
   25.    12.    Team Schouwen    123    89    90    82    81    342
   26.    22.    Zeevisteam Zuid-West    63    130    79    120    92    354
   27.    27.    Rancar / HSV Groot Rotterdam    109    50    74    126    130    359
   29.    17.    De Outcasts    145    145    145    145    145    580
   29.    --    Team Hengelhuis Huijgens    145    145    145    145    145    580


Uitslag Dag 4 (11 oktober)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    23.    M. Brouwers Zeevisteam    21    65    17    5    8    51
   2.    9.    Bijl Zeeaas Zeevisteam    16    15    33    74    2    66
   3.    4.    Spro Zeevisteam    32    4    58    37    27    100
   4.    26.    Vrienden Team 7    11    45    43    19    46    118
   5.    12.    HSV Westkapelle 1    1    50    126    42    31    124
   6.    13.    Zeevis Team Zeevissport    44    61    12    28    76    145
   7.    28.    Zeevisteam Westland    26    87    3    94    36    152
   8.    27.    Ahoy Hengelsport Team 2    126    40    83    14    18    155
   9.    15.    Zeevisteam Hengelsport Rik    90    10    68    9    86    173
   10.    2.    Team Cordes Travel    93    55    38    109    22    208
   11.    7.    Eagle Zeevisteam    126    20    7    113    71    211
   12.    11.    HSV De Zeebaars - Scherpenisse    54    72    29    57    126    212
   13.    18.    Zeevisteam Brabant    145    30    63    68    51    212
   14.    25.    Team Schouwen    75    126    24    23    101    223
   15.    17.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    6    126    95    88    41    230
   16.    19.    Rancar / HSV Groot Rotterdam    39    35    73    126    91    238
   17.    8.    Ahoy Hengelsport Team 1    126    113    88    47    13    261
   18.    14.    Team bestelzeeaas.nl    98    70    53    126    56    277
   19.    6.    Zeenaald 2    67    92    49    79    116    287
   20.    21.    Team Robby Fish    103    97    105    34    81    315
   21.    22.    Zeevisteam Zuid-West    59    108    126    52    96    315
   22.    24.    ZVT De Kannebuis    80    126    77    100    66    323
   23.    10.    Team Zuiderduin - Shimano    48    102    110    64    126    324
   24.    3.    Slufter 1    85    82    99    126    62    328
   25.    20.    Happy H**kers    59    78    126    84    126    347
   26.    1.    Zeevisteam Het Piertje Colijnsplaat    103    25    126    126    111    365
   27.    5.    Grauvell    112    113    126    106    107    438
   29.    16    De Outcasts    145    145    145    145    145    580
   29.    --    Team Hengelhuis Huijgens    145    145    145    145    145    580


Uitslag Dag 5 (15 november)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    1.    Bijl Zeeaas Zeevisteam    82    19    80    6    5    110
   2.    2.    Spro Zeevisteam    47    29    15    26    117    117
   3.    24.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    17    94    3    61    48    129
   4.    6.    Zeevisteam Hengelsport Rik    12    4    109    66    53    135
   5.    13.    Eagle Zeevisteam    116    94    24    16    23    157
   6.    23.    HSV De Zeebaars - Scherpenisse    111    59    80    1    18    158
   7.    5.    Zeevisteam Brabant    22    79    74    56    9    161
   8.    18.    Team Robby Fish    72    14    8    83    68    162
   9.    11.    Zeenaald 2    37    44    55    117    28    164
   10.    27.    Ahoy Hengelsport Team 2    27    105    30    127    13    175
   11.    17.    Team Schouwen    67    49    30    32    118    178
   12.    9.    Grauvell    2    65    119    36    92    195
   13.    12.    Team Zuiderduin - Shimano    76    10    127    46    63    195
   14.    20.    Zeevisteam Zuid-West    33    74    64    41    84    212
   15.    19.    HSV Westkapelle 1    57    69    90    11    99    227
   16.    21.    M. Brouwers Zeevisteam    52    25    114    107    43    227
   17.    14.    Zeevisteam Westland    7    85    60    102    89    241
   18.    22.    Vrienden Team 7    42    115    100    21    78    241
   19.    25.    Slufter 1    97    39    96    51    103    283
   20.    8.    Team bestelzeeaas.nl    145    127    45    93    34    299
   21.    16.    Ahoy Hengelsport Team 1    106    127    20    77    107    310
   22.    15.    Team Cordes Travel    127    54    50    88    127    319
   23.    10.    Rancar / HSV Groot Rotterdam    101    35    70    127    121    327
   24.    4.    Zeevis Team Zeevissport    120    85    127    71    58    334
   25.    3.    Happy H**kers    87    110    104    112    38    339
   26.    7.    Zeevisteam Het Piertje Colijnsplaat    62    127    40    127    127    356
   27.    26.    ZVT De Kannebuis    91    145    145    98    113    447
   29.    --    De Outcasts    145    145    145    145    145    580
   29.    --    Team Hengelhuis Huijgens    145    145    145    145    145    580


Eindstand 2014

Plaats Team Dag 1 Dag 2 Dag 3 Dag 4 Dag 5 Totaal
   1. Bijl Zeeaas Zeevisteam    2    6    2    2    1    13
   2. HSV Westkapelle 1    1    1    1    5    15    23
   3. Vrienden Team 7    4    2    3    4    18    31
   4. Zeevisteam Hengelsport Rik    12    5    9    9    4    39
   5. Spro Zeevisteam    16    18    4    3    2    43
   6. M. Brouwers Zeevisteam    18    4    5    1    16    44
   7. HSV De Zeebaars - Scherpenisse    21    3    6    12    6    48
   8. Zeevisteam de Hoop De Zeebaars korps 2    15    7    12    15    3    52
   9. Eagle Zeevisteam    10    12    14    11    5    52
   10. Zeevisteam Westland    25    9    8    7    17    66
   11. Ahoy-hengelsport team 2    13    16    19    8    10    66
   12. Team Zuiderduin - Shimano    9    11    11    23    13    67
   13. Zeenaald 2    23    13    7    19    9    71
   14. Zeevisteam Brabant    17    19    17    13    7    73
   15. Ahoy-hengelsport team 1    3    21    13    17    21    75
   16. Grauvell    8    20    10    27    12    77
   17. Slufter 1    7    14    16    24    19    80
   18. Team Cordes Travel    6    27    20    10    22    85
   19. Zeevisteam Zuid-West    14    17    26    21    14    92
   20. ZVT De Kannebuis    5    15    24    22    27    93
   21. Team Robby Fish    22    25    21    20    9    96
   22 Team Schouwen    27    24    25    14    11    101
   23. Zeevis Team Zeevissport    24    26    23    6    24    103
   24. Zeevisteam Het Piertje Colijnsplaat    11    23    18    26    26    104
   25. Rancar / HSV Groot Rotterdam    29    10    27    16    20    105
   26. Happy H**kers    19    22    15    25    25    106
   27. Team bestelzeeaas.nl    26    28    22    18    20    114
   27. Team Hengelhuis Huijgens    28    8    29    29    29    123
   29. De Outcasts    20    29    29    29    29    136


Grootste rondvis Kees Westdorp 50 cm

Grootste platvis Corne Mies / Iwan van Aert 39 cm

Hoogste aantal vissen Marijn GabriŽlse
Joeri Minderhoud
Gilles Traas
58
53
51

Individuele klassering (met 1x aftrek) Marijn GabriŽlse
Rob Buijs
Iwan van Aert
32 pt.
40 pt.
56 pt.


Voor de uitslagen van 2011, klik op:   UITSLAGEN 2011

Voor de uitslagen van 2012, klik op:   UITSLAGEN 2012

Voor de uitslagen van 2013, klik op:   UITSLAGEN 2013