Uitslagen 2018


Zoals in het reglement is opgenomen is de rekensystematiek van de FIPS-M gehanteerd, dus zoals ook van toepassing is op het WK korpsen voor wat betreft het aantal meetellende wedstrijden. Voor het eindklassement tellen daarom alle wedstrijden mee, er zijn géén schrappers.
De uitslag van een wedstrijd wordt uiterlijk de volgende dag 20.00 uur gepubliceerd. De uitslag wordt definitief uiterlijk 1 week na de wedstrijd.

Uitslag Dag 1 (24 maart)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    2.    Hengelsport Oosterschelde /JenA Steigers    4    22    1    18    74    45
   2.    5.    Team Cinnetic    55    17    6    14    10    47
   3.    35.    DAM bd store ZeeVisTeam    25    12    56    48    3    88
   4.    12.    Nipro Team    65    2    96    8    94    169
   5.    33.    De Slufter 1    158    68    11    37    54    170
   6.    31.    Hengelsport Jurgers    46    63    61    87    15    185
   7.    34.    Zeevisteam Hengelsport Overrijn    50    57    36    158    49    192
   8.    20.    Spro Zeevisteam    20    140    16    53    104    193
   9.    4.    Team Nightwish    70    43    76    5    89    194
   10.    9.    Hengelsport Westland    13    113    81    23    79    196
   11.    30.    Zeenaald 2    110    43    51    78    29    201
   12.    6.    Team Robby Fish / Happy Hookers    30    38    26    131    118    212
   13.    8.    WSV Reimerswaal / van der Poel    40    7    86    158    99    232
   14.    15.    Team Vercelli    75    52    47    58    115    232
   15.    17.    HSV Westkapelle 1    85    136    66    32    69    252
   16.    21.    Team Watergeus    90    103    21    124    64    278
   17.    24.    Zeevisteam Hengelsport Rik    105    27    158    28    126    286
   18.    25.    Team Fisherman's Friends    158    33    135    101    19    288
   19.    7.    Team Kees Hamelink    59    117    106    114    24    303
   20.    29.    Team Ahoy - Yuki    120    88    158    72    34    314
   21.    11.    Zeevisteam De Snoek    158    93    31    82    128    334
   22.    10.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    100    77    137    42    158    356
   23.    28.    De Zeeuwse Vissers    35    158    133    119    84    371
   24.    22.    Team Sonik de Egmonden    158    158    112    67    45    382
   25.    26.    Hengelhuis Maassluis    158    122    91    131    39    383
   26.    16.    Team Asso & Vega    80    98    158    62    158    398
   27.    32.    MAVER / Hengelsport Jurgers    158    130    41    124    109    404
   28.    23.    HSV Westkapelle 2    158    107    71    92    158    428
   29.    3.    De Slufter 2    9    158    129    158    158    454
   30.    18.    Korps 1 HSV De Zeebaars    110    138    127    97    158    472
   31.    14.    Rancar / Asso / HSV Groot Rotterdam    158    73    139    108    158    478
   32.    1.    Seagull    95    133    102    158    158    488
   33.    27.    Zeevisteam Westland    158    158    121    158    60    497
   34.    13.    Grauvell / HSV het Spanjooltje    158    122    116    158    158    554
   35.    19.    Team Schouwen    158    83    158    158    158    557


Uitslag Dag 2 (28 april)                Klik hier voor de individuele uitslag per vak (PDF)

Rang Stek    Team Vak A Vak B Vak C Vak D Vak E Totaal
   1.    11.    De Slufter 1    137    8    20    31    50    109
   2.    32.    Hengelsport Westland    144    22    10    21    64    117
   3.    29.    Korps 1 HSV De Zeebaars    82    32    152    2    5    121
   4.    16.    Team Cinnetic    12    47    113    26    60    145
   5.    10.    Hengelsport Oosterschelde /JenA Steigers    53    62    78    16    19    150
   6.    33.    Nipro Team    1    27    39    96    139    163
   7.    18.    Zeevisteam De Hoop De Zeebaars korps 2    48    130    3    61    79    191
   8.    21.    HSV Westkapelle 1    23    4    59    106    119    192
   9.    4.    Grauvell / HSV het Spanjooltje    132    13    88    56    35    192
   10.    20.    De Zeeuwse Vissers    77    75    83    6    40    198
   11.    12.    Spro Zeevisteam    144    80    134    11    14    239
   12.    13.    Team Vercelli    102    17    93    51    129    263
   13.    24.    Team Schouwen    107    140    34    81    45    267
   14.    15.    Team Watergeus    7    90    24    156    155    276
   15.    17.    Team Asso & Vega    97    52    49    86    94    281
   16.    25.    DAM bd store ZeeVisTeam    127    110    29    131    25    291
   17.    28.    Team Ahoy - Yuki    33    37    166    66    170    302
   18.    3.    Zeenaald 2    38    120    15    147    133    306
   19.    7.    HSV Westkapelle 2    67    95    123    46    99    307
   20.    19.    De Slufter 2    117    115    65    36    109    325
   21.    14.    Team Sonik de Egmonden    87    57    44    160    146    334
   22.    1.    Zeevisteam Hengelsport Rik    28    158    164    142    9    337
   23.    8.    Zeevisteam Westland    122    170    70    71    74    337
   24.    27.    Team Kees Hamelink    58    68    118    101    124    345
   25.    2.    Zeevisteam De Snoek    162    135    98    41    84    358
   26.    9.    Zeevisteam Hengelsport Overrijn    43    125    73    121    170    362
   27.    22.    Rancar / Asso / HSV Groot Rotterdam    158    140    54    76    104    374
   28.    34.    Hengelhuis Maassluis    18    170    138    165    55    376
   29.    23.    Team Fisherman's Friends    112    42    143    111    114    379
   30.    6.    Team Nightwish    175    85    157    126    30    398
   31.    5.    Seagull    170    105    103    136    69    413
   32.    35.    Hengelsport Jurgers    63    100    161    91    170    415
   33.    26.    MAVER / Hengelsport Jurgers    72    150    148    151    89    459
   34.    30.    WSV Reimerswaal / van der Poel    92    170    108    163    149    512
   35.    31.    Team Robby Fish / Happy Hookers    153    154    128    116    170    551


Tussenstand

Plaats Team Dag 1 Dag 2 Dag 3 Dag 4 Dag 5 Totaal
   1. Hengelsport Oosterschelde/JenA Steigers    1    5             6
   De Slufter 1    5    1             6
   3. Team Cinnetic    2    4             6
   4. Nipro Team    4    6             10
   5. Hengelsport Westland    10    2             12
   6. DAM bd store ZeeVisTeam    3    16             19
   7. Spro Zeevisteam    8    11             19
   8. HSV Westkapelle 1    15    8             23
   9. Team Vercelli    14    12             26
   10. Zeevisteam de Hoop De Zeebaars korps 2    22    7             29
   11. Zeenaald 2    11    18             29
   12. Team Watergeus    16    14             30
   13. Korps 1 HSV de Zeebaars    30    3             33
   14. Zeevisteam Hengelsport Overrijn    7    26             33
   15. De Zeeuwse Vissers    23    10             33
   16. Team Ahoy - Yuki    20    17             37
   17. Hengelsport Jurgers    6    32             38
   18. Team Nightwish    9    30             39
   19. Zeevisteam Hengelsport Rik    17    22             39
   20. Team Asso & Vega    26    15             41
   21. Grauvell / HSV het Spanjooltje    34    9             43
   22. Team Kees Hamelink    19    24             43
   23. Team Sonik de Egmonden    24    21             45
   24. Zeevisteam De Snoek    21    25             46
   25. Team Robby Fish / Happy Hookers    12    35             47
   26. WSV Reimerswaal / van der Poel    13    34             47
   27. Team Fisherman's Friends    18    29             47
   28. HSV Westkapelle 2    28    19             47
   29. Team Schouwen    35    13             48
   30. De Slufter 2    29    20             49
   31 Hengelhuis Maassluis    25    28             53
   32. Zeevisteam Westland    33    23             56
   33. Rancar / Asso / HSV Groot Rotterdam    31    27             58
   34. MAVER / Hengelsport Jurgers    27    33             60
   35. Seagull    32    31             63


Grootste rondvis Johan Setoe 43 cm

Grootste platvis Jan van Haaften 44 cm

Hoogste aantal vissen Maurits Keur
Hans Hendriks
John Beun
23
20
18

Individuele klassering (met 1x aftrek) Hans Hendriks/Maurits Keur
Corne Westerlaken/John Beun
Dirk Westdorp/Jamie de Blok
1 pt.
2 pt.
3 pt.




Voor de uitslagen van 2011, klik op:   UITSLAGEN 2011

Voor de uitslagen van 2012, klik op:   UITSLAGEN 2012

Voor de uitslagen van 2013, klik op:   UITSLAGEN 2013

Voor de uitslagen van 2014, klik op:   UITSLAGEN 2014

Voor de uitslagen van 2015, klik op:   UITSLAGEN 2015

Voor de uitslagen van 2016, klik op:   UITSLAGEN 2016

Voor de uitslagen van 2017, klik op:   UITSLAGEN 2017