Aanmeldingen en teampresentaties


Op deze pagina presenteren de deelnemende teams van 2018 zich met hun foto, de namen van de teamleden en hun eventuele website. De informatie is afkomstig van de teams zelf.

Een team bestaat uit 6 vissers, waarvan er één reserve is, maar die natuurlijk gewoon kan worden ingezet. Een team kan er voor kiezen om een tweede reserve aan te melden, zodat het team uit 7 vissers bestaat. Teams konden zich inschrijven tot en met vrijdag 9 maart.

Het inschrijfgeld bedraagt € 300,-- voor een team van 6 vissers. Onder het inschrijfgeld valt tevens de toegang voor de slotavond en het diner (exclusief drank) op de gala-avond van de 6 vissers van het team.
Een aangemelde coach (aanvullend aan de 6 vissers) en een eventueel 7e teamlid zijn van harte welkom om voor € 20,-- per persoon deel te nemen aan de galavond en het buffet, vooraf te betalen. Omdat deze avond overigens exclusief voor de teams is, zijn tot de prijsuitreiking om 19.15 uur, géén derden welkom.

HSV Westkapelle 1            www.hsvwestkapelle.nl Teamcode = K1        
Marijn Gabriëlse (captain)
Jackie Minderhoud
Joeri Minderhoud (reserve)
Kristiaan Minderhoud
Frank Peene
Maarten Peene (reserve)
Janko de Witte

De Zeeuwse Vissers            Teamcode = K2        
Eli Bolleman (reserve)
Arjan Geelhoed
Alexander Krijnsen
Julian Rijnhout (reserve)
Kees Rijnhout
Raoul Wijs
Arjan van de Zande (captain)

Korps 1 HSV de Zeebaars            www.hsvdezeebaars.nl Teamcode = K3        
Adrie Aarden
Danny Goossen (reserve)
Arjan Heijboer
Jeromy van Houdt
Michel Mosselman (reserve en captain)
Martijn Westdorp
Corne Westerlaken

Seagull            Teamcode = K4        
Dirk van der Geer
Nico Mooij
Piet Ott
Andre de Ruiter (captain)
Jan Stroomer
Vincent van Wendel (reserve)

Zeevisteam Westland           weblog Zeevisteam Westland Teamcode = K5        
Paul van Boheemen
Jan Groenewegen (captain)
Han v/d Lek
Willem Louman
Teun Moor (reserve)
Arnold Talmon (reserve)
Ed van Zanten

Spro zeevisteam            www.spro.nl Teamcode = K6        
Jeroen den Engelsman (reserve)
Remco Geuze
Jan Hennekam
Remi Lindhout (captain)
Arjan van Moort
Arjan Rijnberg
Jan Stam (reserve)

Eric Goossens (coach)

Team Ahoy-Yuki            www.ahoywinkelonline.nl Teamcode = K7        
Peter van Dam
Corne Danen
Martin van de Drift
Cor van Houten
Marcel Noort (reserve)
Dennis Ooyendijk
Herbert vd Vlugt (reserve en captain)

Leen van Maarleveld (coach)

De Slufter 1            www.svvdeslufter.nl Teamcode = K8        
Rene Brederveld
Arthur Fellinger
Rob Koster
Wim Kruining (captain)
Leen van Marion
Hans Nulle
Ton Polet (reserve)

Hengelhuis Maassluis            www.hengelhuismaassluis.nl Teamcode = K9        
Youri Buskens
Johnny Duijnisveld (captain)
Ivan van Est (reserve)
Marcel van Houten
Jaimy Posthumus
Mischa Voskamp

De Slufter 2            www.svvdeslufter.nl Teamcode = K10        
Eric Boel (reserve)
Gert Jan Booij
Anita Jongenelen (reserve)
Edwin Jongenelen (captain)
Kees Kleinjan
Albert Leeuwis
Heidi Leeuwis

Zeevisteam Hengelsport Overrijn          HSV Brittenburgh Teamcode = K11        
Erik van Dijk (reserve)
Hans Eenkhoorn (reserve)
Sebastiaan Mol
Martin van Rhijn
Niels van Rossum
Huig Schaap
Kees de Weger (captain)

Team Fisherman's Friends            www.hsvwestkapelle.nl Teamcode = K12        
Michel Boonaarts
Francis Danen
Marloes Donkers (reserve)
Rob Smith
Christel Verhage (captain)
Elaine Vredenburg (reserve)
Rob Zwart

Rancar / Asso / HSV Groot Rotterdam            www.groot-rotterdam.nl Teamcode = K13        
Ricardo Kalle
Willem van Kempen (reserve)
Jos Mels
Arvy Schönherr (captain)
Rob Slingerland (reserve)
Armel Spee
Paul van Swaal

Grauvell / HSV het Spanjooltje           grauvell.com Teamcode = K14        
Angelo Hense
Mark Huyps
Niels Janse
Corne Mies (reserve)
Laurence Pijnen (captain en reserve)
Brian van der Ploeg
Dennis van Vossen

Peter Otten (coach)

DAM bd store ZeeVisTeam          www.bdstore.com/dam-hengelsport Teamcode = K15        
Jamie de Blok (reserve)
Jeffrey Boonman
Harmen de Graaf
Marco Oreel (captain)
Dies Slabbekoorn
Wim Vuyk (reserve)
Arjan Wisse


Team Robby Fish / Happy Hookers            Teamcode = K16        
Marcel Adriaans (reserve)
Dirk Dierckx
Cor Doeven
Ramesh Dourgah
Mario Kosterman
Kees Selders
Kevin Selders (reserve en captain)

MAVER/Hengelsport Jurgers            www.jurgers.nl Teamcode = K17        
Corne van de Kar
Edwin de Lange (reserve)
Marco Mol
Sharona Mol
Bob Molekamp
Erik Remijn (captain)
Chris van de Vreede (reserve)

Team Schouwen            www.hsvdekrabbe.nl Teamcode = K18        
Jan van den Bosch
Arjan de Bruine (captain)
Erik Hollestelle
Leo Kik (reserve)
Adriaan Otte
Rinus Verseput (reserve)
Piet de Vlieger

Zeenaald 2            www.zeenaald.nl Teamcode = K19        
Marcel IJzenbrandt
Simon Laay (captain)
Danny vd Meide
Peter Robert
Mark Steenbeek
Cees Steyl (Reserve)
Fred van Toledo (reserve)

HSV Westkapelle 2            www.hsvwestkapelle.nl Teamcode = K20        
Wibo Boone (captain)
Adriaan Dronkers
Adrie Dronkers (reserve)
Eddy Elzinga
Peter Slabber
Piet Verhage
Mario de Vilder (reserve)

Zeevisteam Hengelsport Rik            www.hengelsportrik.nl Teamcode = K21        
Arno Arkesteijn
Marcel Blenk
Wim Jong (reserve)
Peter van der Kuil
Ronald van Os (captain)
Cees Ottens

Zeevisteam De Snoek          HSV De Snoek Teamcode = K22        
Adrie Bremmer (captain)
Derk Bremmer (reserve)
Rens de Jong
Jaap Kossen (reserve)
Marcel Muntjewerf
Gerard Oltmans
Leo Onderwater

Team Nightwish            www.hsvwestkapelle.nl Teamcode = K23        
Marien Flipse (captain)
Ivan Gabriëlse (reserve)
Joel Koppejan
Peter Mesie
Jarno Minderhoud (reserve)
Thomas van Sluijs
Mart Verhage

Bas van Hese (coach)

Team SONIK De Egmonden            Teamcode = K24        
Foto volgt Patrick Groen (reserve)
Ab Kok
Philip Stam
Rob Stam (captain en reserve)
Jeroen van 't Veer
Walter van der Woude
Job Zwart

Team Cinnetic            Teamcode = K25        
Kees Gillisen
Bas Hollander
Ruud van Noord
Sjaak Nuijt (reserve)
Edwin van Tienen (reserve)
Tom van de Pol
Rob Punselie (captain)

Team Kees Hamelink            www.hengelsport Kees Hamelink.com Teamcode = K26        
Joop Bouterse (reserve)
Peter Caspers (reserve)
Johnny Rikkers (captain)
Paul Sonke
Ad de Visser
Martijn Wisse
Sjaak Zuidhof

Hengelsport Westland            www.hsvwestkapelle.nl Teamcode = K27        
Frank Dekker
Ed Kroes (reserve)
John Muis
Johan Rombouts
Ed v/d Vegt (reserve)
Kees Westdorp
Lies Wijnhorst (captain)

Team WSV Reimerswaal            www.wsvreimerswaal.mijnhengelsportvereniging.nl Teamcode = K28        
Dick Boone
Richard Boone
Joost de Dreu
Arjan Marijs (captain)
Marco Marijs (reserve)
Marco van Pagee (reserve)
Kees Schouten

Hengelsport Oosterschelde/JenA Steigers            www.hengelsportoosterschelde.nl Teamcode = K29        
Eddy op den Brouw
Jan van Haaften
Maurits Keur (reserve)
Wilco Keur (reserve)
Jan van Pieterson (captain)
Peter Polderman
Sander van Rhee

Jaap Keur (coach)

Team Asso & Vega            Teamcode = K30        
Thom Beukelman
Ed Brand
Jiff Cuijpers
Ron van Dorst
Ben van den Houten (captain en reserve)
Ruud Manneke
Johan Setoe (reserve)

Hengelsport Jurgers            www.hsv-oko.nl Teamcode = K31        
Louis van Bommel (captain en reserve)
Frank Evink
Rindert Jansma (reserve)
Ronald de Kock
Jack van Nijnatten
Jaap Schreurs
John Soederhuijsen

Nipro Team            www.niprohengelsport.nl Teamcode = K32        
John Beun (reserve)
Dennis Cornielje
Hans Hendriks (reserve)
Bert Heukels
Govert Huijgens
Nico Tessel (captain)

Team Watergeus            www.hvdewatergeus.nl Teamcode = K33        
Volgt Jasper van der Aar
Arco de Bruin (reserve)
Arjan Kruik
Rico 't Mannetje (captain)
Hendrik Jan Polhuis (reserve)
Pim Troost
Klaas Winter

Zeevisteam de Hoop De Zeebaars korps 2            www.hsvdezeebaars.nl Teamcode = K34        
Iwan van Aert
Mattijs Bruynzeel
Bram Gunter (reserve)
Andre den Haan
Jaap Kodde (captain en reserve)
Jan Kodde
Dirk Westdorp

Team Vercelli            www.hvvlissingen.mijnhengelsportvereniging.nl Teamcode = K35        
Andre Barendse (reserve)
Theo van Broeck
Filip Galens (captain)
Charles Laboure
Mike Lubbers
Jurgen van Rijswijk